Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België
Algemene informatie