2. Procedure
Procedure
Titel: Maaien bermen en watergangen 2024 - 2028, gemeente Heeze-Leende
Beschrijving: De gemeente Heeze-Leende gaat de overeenkomst voor het maaien van bermen en sloten aanbesteden. De overeenkomst gaat in per 1 september 2024 en heeft een initiële looptijd van 29 maanden, met de optie om de overeenkomst twee keer met één jaar te verlengen. De werkzaamheden worden contractueel vastgelegd met gebruikmaking van een RAW raamovereenkomst waardoor in beginsel een langere looptijd dan vier jaar niet is toegestaan. Het karakter van de opdracht laat zich echter omschrijven als een reguliere opdracht, omdat de uit te voeren werkzaamheden jaarlijks goed zijn in te schatten omdat een groot deel van deze werkzaamheden ieder jaar terug komen. Er is dan ook geen sprake van een zuivere raamovereenkomst (zonder afname verplichting) waardoor de maximale looptijd van 4 jaar en vijf maanden gerechtvaardigd is. De langere looptijd zorgt ervoor dat de najaars-maaironde van 2028 volledig uitgevoerd kan worden in deze overeenkomst. De werkzaamheden aan de bermen en sloten liggen binnen de gemeente Heeze-Leende en vallen onder haar verantwoordelijkheid. In theoretische zin zou er een splitsing kunnen worden aangebracht tussen het maaien van de bermen en het onderhoud aan de sloten. De technische, geografische en organisatorische samenhang tussen beide onderdelen is echter sterk te noemen. Daarom wordt deze opdracht niet als samenvoeging beschouwd. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat het volledige werk voor een MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. In juni worden alleen de uitzichthoeken gemaaid, in september wordt een volledige maaironde doorlopen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit; Maaien van uitzichthoeken; Maaien en ruimen bermen, standaard beheer; Maaien en ruimen bermen, ecologisch beheer Bijmaaien rondom bomen; Uitmaaien bermsloten; Reinigen van duikers; Uitmaaien wadi’s; Uitmaaien overstortlocaties; Opruimplicht maaisel ontvangstplicht Waterschap; Maaien invasieve soorten; Maatregelen in het kader van de Wet Natuurbescherming; Opstellen en uitvoeren verkeersmaatregelenplan; Opstellen deelopdrachten; Ter beschikking stellen van personeel en materieel.
Interne identificatiecode: BIZOB-2023-HEE-LST-00164
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000