2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van patiëntenzetels voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschrijving: Voorwerp van de opdracht: Onderhavige opdracht is een opdracht voor leveringen en heeft als voorwerp het leveren van zetels voor patiënten voor het ziekenhuis Oost-Limburg AV. Toelichting van de opdracht: Het is een opdracht voor leveringen zoals bedoeld in art. 2, 20° van de Wet Overheidsopdrachten. Er zal worden gewerkt met één offerte per perceel voor de aankoop van de zetels. De opdracht is onderverdeeld in percelen: Perceel 1: Medium Care patiëntenzetels Perceel 2: High Care patiëntenzetels Perceel 3: Intensive Care patiëntenzetels Voorts zijn er voor perceel 1 en 2 vereiste opties voorzien: urinehouders serumstaanders met 2 haken, minimale belasting 2 kg elk eettablet + houder aan zetel Duurtijd van de opdracht: De aanbestedende overheid specificeert geen leveringstermijn. De inschrijver dient daarom zelf een leveringstermijn op te geven die uitgedrukt wordt in aantal kalenderdagen. Leverplaats: Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Jan, Synaps Park 1, 3600 Genk Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Barbara, Bessemerstraat 478, 3620 Lanaken Ziekenhuis Oost-Limburg, ZOL, Diestersteenweg 425, 3680 Maaseik
Interne identificatiecode: PPP0R9-251/4174/2024-251
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Medium Care patiëntenzetels
Beschrijving: Medium Care patiëntenzetels
Interne identificatiecode: 2024-251
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Preventief onderhoudscontract: hier dienen de preventieve onderhoudsbeurten te zijn inbegrepen, inclusief alle wisselstukken of herstellingen in het kader van de preventieve onderhoudsbeurt. De termijn van het onderhoudscontract begint te lopen na het verstrijken van de waarborgtermijn. Gedurende de waarborgperiode dient het preventief onderhoud kosteloos uitgevoerd te worden.) Vereiste opties (De inschrijver dient verplicht voor de posten die aangemerkt staan als “VERPLICHTE OPTIE” een prijs op te geven in de inventaris (bijlage C). De vereiste opties maken deel uit van de inventaris en zullen in de prijsberekening worden meegenomen, ook al worden ze desgevallend niet besteld. De aanbestedende overheid is immers geenszins verplicht om één of meerder opties te lichten.)
Perceel: LOT-0002
Titel: High Care patiëntenzetels
Beschrijving: High Care patiëntenzetels
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (De inschrijver dient verplicht voor de posten die aangemerkt staan als “VERPLICHTE OPTIE” een prijs op te geven in de inventaris (bijlage C). De vereiste opties maken deel uit van de inventaris en zullen in de prijsberekening worden meegenomen, ook al worden ze desgevallend niet besteld. De aanbestedende overheid is immers geenszins verplicht om één of meerder opties te lichten.) Vereiste opties (Preventief onderhoudscontract: hier dienen de preventieve onderhoudsbeurten te zijn inbegrepen, inclusief alle wisselstukken of herstellingen in het kader van de preventieve onderhoudsbeurt. De termijn van het onderhoudscontract begint te lopen na het verstrijken van de waarborgtermijn. Gedurende de waarborgperiode dient het preventief onderhoud kosteloos uitgevoerd te worden.)
Perceel: LOT-0003
Titel: Intensive Care patiëntenzetels
Beschrijving: Intensive Care patiëntenzetels
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Preventief onderhoudscontract: hier dienen de preventieve onderhoudsbeurten te zijn inbegrepen, inclusief alle wisselstukken of herstellingen in het kader van de preventieve onderhoudsbeurt. De termijn van het onderhoudscontract begint te lopen na het verstrijken van de waarborgtermijn. Gedurende de waarborgperiode dient het preventief onderhoud kosteloos uitgevoerd te worden.)