2. Procedure
Procedure
Titel: Elektrische veegmachines
Beschrijving: Betreft aanbesteding voor het leveren van 3 elektrische veegwagens voor de eisen zie Programma van Eisen. 1.275.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144430 Straatveegvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Elektrische veegwagens
Beschrijving: het hoofdperceel 3 veegmachines
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie