379832-2021 - MededingingBelgië-Leuven: Compostcontainers
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren van compostvaten, beluchtingsstokken en compostbakken
Referentienummer: 00 2021-AP-01
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39234000 Compostcontainers
II.1.4.
Korte beschrijving
EcoWerf wenst in uitvoering van een door de OVAM gesubsidieerd afvalpreventieproject en samen met de toetredende intergemeentelijke verenigingen Interza en Incovo compostvaten, beluchtingstokken en compostbakken aan te schaffen.
Vermoedelijke hoeveelheden:
— 1 800 compostvaten en beluchtingsstokken,
— 2 000 kunststof compostbakken en 1 000 aanbouwmodules voor deze bakken.
De leveringen gebeuren op afroep gedurende een periode van drie jaar. De leveringen dienen per gemeente/intergemeentelijke vereniging te gebeuren.
Voor meer details: zie technische bepalingen.
Elke toetreding wordt als een aparte opdracht beschouwd voor de toepassing van de uitvoeringsregels doch enkel daarvoor. Gaat het om de toepassing van uitvoeringsregels op het geheel van de opdracht (zoals de verbreking van de opdracht, het toepassen van maatregelen van ambtswege op het geheel van de opdracht) dan is het opdrachtgevend bestuur bevoegd.
Een[...] (zie opdrachtdocumenten).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Leveren van compostvaten en beluchtingsstokken
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leveren van compostvaten en beluchtingsstokken.
Leveren van compostbakken in kunststof
Perceel nr.: 2
Compostbakken en aanbouwelementen in kunststof.