380310-2026 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU Essentius - Chromebooks
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Essentius - Chromebooks
Beschrijving: Het betreft hier een levering van Chromebooks ten behoeve van Stichting Essentius te Etten. Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Chromebooks.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000