380368-2024 - Resultaat
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Groot Asfalt Onderhoud (P1089) [raamovereenkomst ’24 – ‘28], gemeente Apeldoorn
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Groot Asfalt Onderhoud (P1089) [raamovereenkomst ’24 – ‘28], gemeente Apeldoorn
Beschrijving: Opdracht: Groot Asfaltonderhoud in de gemeente Apeldoorn. Het betreft een Raamovereenkomst met open posten met fictieve hoeveelheden. Gemeente Apeldoorn is voornemens om jaarlijks op diverse locaties groot asfaltonderhoud uit te gaan voeren. Dit kan binnenstedelijk, in woonwijken, parken en buitengebieden zijn. Het werk zal bestaan uit meerdere deelopdrachten per jaar. De grootte van een deelopdracht kan erg verschillend zijn. Gunning geschiedt op basis van laagste prijs. Per prijscriterium (inschrijfstaat en twee fictieve deelopdrachten) worden 33,33 punten toegekend aan laagste Inschrijving. Inschrijving met hoogste totaal aantal punten is hoogst gerankte Inschrijver en krijgt voorlopig gegund. Percelen, n.v.t. Contract, deze Raamovereenkomst heeft een looptijd van 2 jaar met daarna 2 keer een jaarlijkse verlengingsmogelijkheid. De overeenkomst zal medio mei/juni 2024 ingaan. Raming, de raming van de omvang van de raamovereenkomst is (uitgaande van alle verlengopties): € 13.670.000,- en daarmee afgerond € 14 miljoen. De maximale waarde van de omvang van de totale raamovereenkomst ligt 50% hoger dan de raming en daarmee op: € 21.000.000,-
Interne identificatiecode: P1089
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding vindt plaats volgens de ARW 2016. Het betreft een niet-openbare Europese aanbestedingsprocedure. De niet-openbare procedure bestaat uit twee fasen: de Selectiefase en de Offertefase. De Selectiefase houdt in dat iedere geïnteresseerde een verzoek tot deelneming mag indienen, hierna wordt deze ‘Gegadigde’ genoemd. De ingediende verzoeken tot deelneming, ook wel Aanmeldingen, worden beoordeeld door de selectiecommissie. Op basis van de beoordeling worden de Gegadigden geselecteerd die in aanmerking komen voor toelating tot de Offertefase. Na de selectie ontvangen deze Gegadigden de uitnodiging tot Inschrijving op basis waarvan deze een Inschrijving mogen indienen en kunnen meedingen naar gunning van de Opdracht. Zij worden hiermee Geselecteerde gegadigde die een Inschrijving kunnen indienen. De ingediende Inschrijvingen worden beoordeeld door de beoordelingscommissie.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Geen herzieningsclausules