See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van heparines met een laag moleculair gewicht
Beschrijving: De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: • Perceel 1 “LMWH bij indicatie acuut coronair syndroom (STEMI en NSTEMI)” • Perceel 2 “LMWH overige indicaties” De maximale geraamde waarde van de raamovereenkomst voor de maximale looptijd van 4 jaar bedraagt (excl. btw): • Perceel 1 “LMWH bij indicatie acuut coronair syndroom (STEMI en NSTEMI)” € 16.345,52 • Perceel 2 “LMWH overige indicaties € 1.168.315,72 Bij het opstellen van de opdrachtdocumenten beschikt de aanbestedende overheid nog niet over de exact benodigde hoeveelheden. Daarom is de bepaling van de vermelde geraamde omzet per perceel gebaseerd is op historische verbruiken en louter indicatief. Zij binden het bestuur op geen enkele wijze. Deze geraamde waarde vormt bijgevolg geen indicatie voor het offertebedrag waarmee in de volgende fase kan worden ingeschreven. De opdrachtnemer kan geen schadevergoeding eisen indien deze geraamde omzet niet bereikt wordt.
Interne identificatiecode: PPP0LQ-797/6131/NS-2025-007
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: LMWH bij indicatie acuut coronair syndroom (STEMI en NSTEMI)
Beschrijving: LMWH bij indicatie acuut coronair syndroom (STEMI en NSTEMI)
Interne identificatiecode: NS-2025-007_1
Perceel: LOT-0002
Titel: LMWH overige indicaties
Beschrijving: LMWH overige indicaties
Interne identificatiecode: NS-2025-007_2