38061-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu – Het inzamelen, (af)transporteren en verwerken van afval
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Het inzamelen, (af)transporteren en verwerken van afval
Beschrijving: Water is van levensbelang. We hebben het nodig als drinkwater, voorakkerbouw, in de veeteelten in de industrie. In Nederland is meestal water genoeg, maar het is vaak ongelijk verdeeld en vervuild. Daarom is waterbeheer nodig. Waar te veel water is, voeren de waterschappen het af. Waar te weinig is, voeren ze het aan. Met vergunningen regelen ze het lozen van vervuild water. Ze zuiveren het rioolwater en onderhouden de waterkeringen. Het beheersgebied van Waterschap Drents Overijsselse Delta(nader te noemen WDODelta)beslaat het zuidwestelijke deel van Drenthe en het westelijke deel van Overijssel. Meteen beheersgebied van 275.500 hectare is WDODelta het één na grootste waterschap van Nederland. WDODelta bestaat uit meerdere soorten locaties zoals kantoren, rioolwaterzuiveringsinstallaties (RWZI), steunpunten en werkplaatsen. Op deze locaties ontstaan diverse afvalstromen die moeten worden afgevoerd voor verwerking. De Opdrachtgever besteedt de werkzaamheden hiervoor uit aan externe leveranciers. Voor alle locaties geldt dat de afvalstromen worden ingezameld, (af)getransporteerd en worden verwerkt door de gecontracteerde leverancier.
Interne identificatiecode: Z/23/057727
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Bedrijfsafval
Beschrijving: Het inzamelen, (af)transporteren en verwerken van diverse afvalstromen op de circa 30 locaties van het waterschap.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Roostergoed
Beschrijving: Het inzamelen, (af)transporteren en verwerken van roostergoed.
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Zandvang
Beschrijving: Het inzamelen, (af) transporteren en verwerken van zandvang