381011-2024 - Mededinging
België – Brandstoffen – Raamovereenkomst voor het leveren van brandstoffen (via tankkaarten en bulk) en elektrisch opladen voor voertuigen van de groep Mechelen voor periode van 4 jaar
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van brandstoffen (via tankkaarten en bulk) en elektrisch opladen voor voertuigen van de groep Mechelen voor periode van 4 jaar
Beschrijving: De raamovereenkomst betreft enerzijds het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer per perceel voor het leveren (en dienstverlening rondom) van brandstoffen (via tankkaarten en in bulk) voor voertuigen van de groep Mechelen met een looptijd van 4 jaar. De Stad Mechelen treedt op als aankoopcentrale voor de deelnemende entiteiten, waarbij de geraamde verbruiken per entiteit als volgt zijn (informatief): Stad Mechelen in 2023: Benzine (EURO 98 of EURO 95) via tankkaarten : 11.113 liter Diesel (wit) via tankkaarten : 109.855 liter Mazout/gasolie (rood ; voor gebruik in industriële machines zoals elektrogroepen, graafmachines, e.d.) in bulk : 82.600 liter 2-tact voor in kleine machines in bulk : 4.800 liter AdBlue : 58 liter Sociaal huis in 2023 Benzine (EURO 98 of EURO 95) : 1.192 liter CNG : 1.968 liter Diesel (wit) via tankkaarten : 3.415 liter AGB MAC in 2023 Diesel (wit) via tankkaarten : 1.495 liter Zorgbedrijf Rivierenland in 2018 Benzine (EURO 98 of EURO 95) via tankkaarten : 4.193 liter Diesel (wit) via tankkaarten : 9.452 liter AdBlue : 172 liter Verplichte optionele post: Er wordt op heden nog geen gebruik gemaakt van HVO100. De aanbestedende overheid wenst de komende vier jaar het gebruik van deze brandstof te onderzoeken voor haar vloot. Deze brandstof kan worden aangewend ter vervanging van de Diesel (wit). Eventuele afname van HVO100 zal aldus een invloed hebben op de afgenomen volumes diesel. In deze opstartfase wordt geschat dat er jaarlijks 1000 liter wordt afgenomen (1-2 voertuigen). Er dient eerst nog onderzocht te worden welke voertuigen in de vloot geschikt zijn voor deze brandstof. De keuze voor tankkaart of bulk wordt in onderling overleg met de aanbieder bepaald. De maximale waarde van de opdracht over de gehele looptijd is bepaald op 1 400 000 eur incl btw. De opgegeven aantallen zijn afgerond en indicatief en worden slechts bij wijze van inlichting verstrekt. De groep Mechelen behoudt zich het recht voor om van deze cijfers af te wijken naargelang de noodwendigheden. Er kan geen aanspraak gemaakt worden op schadevergoeding zo de indicatieve hoeveelheden niet bereikt of overschreden worden. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst zonder enige afnameverplichting. Bijgevolg zijn niettegenstaande de gunning en sluiting van de raamovereenkomst door de aanbestedende overheid op basis van onderhavig bestek, het bestuur en/of de voormelde entiteiten vrij om elders te bestellen tijdens de duur van het contract of geen bestelling te plaatsen. De opdrachtnemer kan hiervoor geen schadevergoeding eisen.
Interne identificatiecode: PPP001-2109/4412/2024-UD-FAM
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09100000 Brandstoffen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Leveringen van brandstof inclusief tankkaarten
Beschrijving: Leveringen van brandstof inclusief tankkaarten
Interne identificatiecode: 2024-UD-FAM
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Niet gespecifieerd)
Perceel: LOT-0002
Titel: Levering van brandstof in bulk
Beschrijving: Levering van brandstof in bulk