381026-2025 - Mededinging
België – Televisie- en audiovisuele uitrusting – LED gebaseerde systeemschermen
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: LED gebaseerde systeemschermen
Beschrijving: VRT wenst een raamovereenkomst te plaatsen voor een totaaloplossing van LED gebaseerde systeemschermen en bijhorende beeldprocessoren. Deze oplossing omvat de design, aankoop, installatie (inclusief ophanging), configuratie en onderhoud.
Interne identificatiecode: 2025/OO/602
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/OO/602 - 1
Interne identificatiecode: 1