381057-2023 - ResultaatBelgië-Antwerpen: Bus- en autobusverhuur met chauffeur
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst leerlingenvervoer naar stedelijke zwembaden, sportvelden en sporthallen, inclusief chauffeur
Referentienummer: SO2022_1411
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
II.1.4.
Korte beschrijving
Voorwerp van deze diensten
Het voorwerp van deze overheidsopdracht betreft het vervoeren van leerlingen van het Autonoom Gemeentebedrijf Stedelijk Onderwijs Antwerpen (AG SO) naar stedelijke zwembaden, sportvelden en sporthallen. De dienstverlening is inclusief chauffeur. Aangezien er mogelijks een vraag van een school kan komen om kinderen met een fysieke beperking te vervoeren, dient de inschrijver ook te beschikken over een liftbus.
CPV-codes
Deze opdracht heeft betrekking op de volgende diensten, zoals opgenomen in de Common Procurement Vocabulary (CPV):
- 60172000-4: Bus- en autobusverhuur met chauffeur
- 60100000-9: Wegvervoersdiensten
Percelen
De opdracht is opgedeeld in 10 percelen.
- Perceel 1 Pare weken - maandag
- Perceel 2 Pare weken - dinsdag
- Perceel 3 Pare weken - woensdag
- Perceel 4 Pare weken - donderdag
- Perceel 5 Pare weken - vrijdag
- Perc...(zie opdrachtdocumenten)
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Pare weken - maandag
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Pare weken - dinsdag
Perceel nr.: 2
Pare weken - woensdag
Perceel nr.: 3
Pare weken - donderdag
Perceel nr.: 4
Pare weken - vrijdag
Perceel nr.: 5
Onpare weken - maandag
Perceel nr.: 6
Onpare weken - dinsdag
Perceel nr.: 7
Onpare weken - woensdag
Perceel nr.: 8
Onpare weken - donderdag
Perceel nr.: 9
Onpare weken - vrijdag
Perceel nr.: 10