Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Software Geografisch Informatiesysteem
Referentienummer: 2023/0621WMA
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Aankoop GIS (Geografisch Informatiesysteem) en beheer.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€200.000 + over een periode van 4 jaar.