2. Procedure
Procedure
Titel: SPIE-AFD Afdrukvoorziening
Beschrijving: In verband met de verouderende vloot en de lage utilisatie van enkele printerapparaten, heeft Opdrachtgever besloten voor een vernieuwing van de huidige vloot. Opdrachtgever is voornemens een overeenkomst af te sluiten met één (1) leverancier van multifunctionals en een bijbehorende cloud printmanagementoplossing. Inclusief de bij gebruik van de MFP’s gebruikelijke, door Opdrachtnemer te leveren services, zoals preventief- en correctief onderhoud, de levering van gebruik afhankelijke supplies en papier. De doelstelling van Opdrachtgever is om kosteneffectief een printservice aan te bieden aan haar gebruikers, zijnde medewerkers en leerlingen. 69 MFP's +/- 9.000.000 tikken per jaar
Interne identificatiecode: SPIE-AFD 2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar Europese aanbesteding voor de levering van multifunctionals en een bijbehorende cloud- printmanagementoplossing. Inclusief bij gebruik van de MFP’s gebruikelijke, door Opdrachtnemer te leveren services, zoals preventief- en correctief onderhoud en de levering van gebruik afhankelijke supplies en papier.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30121000 Fotokopieer- en thermokopieerapparaten
Aanvullende classificatie (cpv): 30197643 Fotokopieerpapier, 48700000 Softwarevoorzieningen, 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Totaal
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengen