Soort aanbestedende dienst Regionaal of plaatselijk agentschap/bureau
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
DOS-2022-0006304 - Data Engineer 2
Referentienummer: DOS-2022-0006304
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Geachte mevrouw / heer,
De afdeling Informatisering & Automatisering van de provincie Zuid-Holland heeft behoefte aan de inzet van een Data Engineer. Graag nodigen wij u uit om een aanbieding te doen.
Op deze offerteaanvraag zijn de ‘Algemene Inkoopvoorwaarden Provincies 2022 voor leveringen en diensten (AIV2022)’ van toepassing, welke als bijlage bij de ‘Aanbestedingsleidraad DAS externe inhuur op het gebied van I&A diensten t.b.v. provincie Zuid-Holland’ beschikbaar zijn gesteld op het aanbestedingsplatform van toepassing. U bent hiermee reeds akkoord gegaan bij de aanmelding op het ‘DAS (Tijdelijke) inhuur I&A functies t.b.v. provincie Zuid-Holland; Aanvraag 146894 - DOS-2016-0007287’.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
overeenkomst maximaal acht (8) maal (voor bepaalde tijd) te
verlengen met een maximale inhuurtermijn van 48 maanden
exclusief de initiële inhuurperiode. De bepaalde tijd van de
verlenging wordt per verlengingsoptie bepaald. Er wordt
overgegaan tot verlening als het project niet binnen de
initiële looptijd wordt afgerond en/of als er nog geen vaste
kracht is geworven binnen de initiële looptijd.