See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: NU PCBO Baarn-Soest - Chromebooks
Beschrijving: Het betreft hier een opdracht voor de levering van chromebooks en toebehoren ten behoeve van Stichting Protestants-Christelijk Basisonderwijs Baarn-Soest. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000