382148-2024 - Resultaat
Nederland – Mobiele telefoons – Mobiele telefoons
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Mobiele telefoons
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van mobiele telefoons en bijbehorende dienstverlening voor medewerkers van Aventus. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2024/0213RN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden