2. Procedure
Procedure
Titel: EA Groothandelsfunctie kantoorartikelen t.b.v. Radboudumc en Radboud Universiteit
Beschrijving: Dit is een gezamenlijke Europese Openbare aanbesteding van de Stichting Radboud universitair medisch centrum (hierna te noemen 'Radboudumc') en de Radboud Universiteit (hierna te noemen 'RU'. Het Radboudumc is penvoerder en derhalve in beginsel single point of contact voor belangstellenden en inschrijvers. De aanbesteding betreft de groothandelsfunctie m.b.t. het leveren van kantoorartikelen voor beide instellingen. Vanwege het faillissement van haar vorige leverancier beschikt het Radboudumc en de RU niet over een geldige raamovereenkomst voor kantoorartikelen. Beide instellingen hebben behoefte aan een stabiele partner voor de voortzetting van het huidige assortiment kantoorartikelen passende binnen de scope van de opdracht. Aanbestedende dienst wenst hiertoe een overeenkomst te sluiten met één Ondernemer voor de duur van drie (3) jaar met éénmaal één (1) optiejaar. Met de inschrijver met de beste prijs-kwaliteitsverhouding wordt de overeenkomst gesloten.
Interne identificatiecode: T154225
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000