Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
Aanvullende classificatie (cpv): 50111100 Beheer van wagenpark
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Overig Groningen (NL113)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Het UMCG en Logistiek centrum Eemspoort.