38231-2023 - ResultaatBelgië-Brugge: Medische software
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankoop van een PACS-systeem
Referentienummer: 2021-AZ-04-085-BVH
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48180000 Medische software
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het AZ Sint-Jan Brugge-Oostende AV en het AZ Sint-Lucas vzw wensen een overeenkomst af te sluiten voor een gezamenlijk PACS-systeem voor beide ziekenhuizen. De overeenkomst bevat bij voorkeur een cloud opstelling maar sluit een installatie on premise niet uit. Het volledige beheer van de PACS-omgeving gebeurt door de aanbieder, zowel in de cloud opstelling als on premise. De overeenkomst bevat de installatie, implementatie van een nieuw PACS-systeem. Het PACS-systeem moet toegankelijk zijn voor gebruikers uit beide ziekenhuizen. Het PACS-systeem moet gekoppeld worden aan het Elektronisch Patiëntendossier, KWS-NexuzHealth, van beide ziekenhuizen. Tot deze opdracht behoort ook de migratie van het PACS-archief van beide ziekenhuizen die zich nu in twee afzonderlijke PACS systemen bevinden van twee verschillende leveranciers. Dit archief bevat beelden en verslagen maar ook annotaties, key-woorden die moeten worden overgenomen binnen deze overeenkomst.
Ook support, updates en upgrades maken onderdeel uit van deze opdracht.