Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44115600 Trapliften
Opties:
Beschrijving van de opties: Twee verlengingsopties voor een periode van 24 maanden per optie.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Noordoost-Noord-Brabant (NL416)
Land: Nederland