382717-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor financieel advies – Subsidieadviesdiensten voor het Intergemeentelijk subsidiebureau (IGS)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Subsidieadviesdiensten voor het Intergemeentelijk subsidiebureau (IGS)
Beschrijving: De Opdrachtnemer treedt op als zogenaamde “back-office” voor het IGS. De inschrijver wordt gevraagd inzet te verlenen op de volgende activiteiten: Informeren over nieuwe subsidieregelingen of andere relevante ontwikkelingen in het subsidielandschap; Uitvoeren van subsidiescans van gemeentelijke begrotingen, projecten, programma’s of beleid; Advisering en/of ondersteuning bij het opstellen en indienen van subsidieaanvragen bij provincie, Rijk, fondsen en (incidenteel) EU; Advisering en/of ondersteuning bij de verantwoording van subsidies; Advisering en/of ondersteuning bij het opstellen en indienen van subsidieaanvragen van maatschappelijke partners van de gemeenten bij fondsen en andere subsidieverstrekkers. circa € 800.000
Interne identificatiecode: 196207
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66171000 Diensten voor financieel advies
Aanvullende classificatie (cpv): 85312320 Diensten voor adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Opdrachtnemer treedt op als zogenaamde “back-office” voor het IGS. ca € 800.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging