382800-2025 - Mededinging
België – Milieutoezicht voor andere activiteiten dan bouw – Uitvoering van monsternemingen en analyses in kader van het meetnet bioaccumulatie van het Vlaamse Gewest
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoering van monsternemingen en analyses in kader van het meetnet bioaccumulatie van het Vlaamse Gewest
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht betreft de uitvoering van monsternemingen en analyses in kader van het meetnet bioaccumulatie van het Vlaamse Gewest. De opdracht bestaat uit 4 fases: Fase 1 betreft de monsternames vis. Deze fase omvat de monsternames van vis op verschillende waterlopen binnen het Vlaamse Gewest. Fase 2 betreft de monsternames mosselen. Deze fase omvat de monstername van mosselen d.m.v. actieve biomonitoring op dezelfde waterlopen als deze uit fase één. Fase 3 betreft de monsterverwerking en -voorbereiding. Deze fase omvat de verwerking van de bekomen vis- en mosselmonsters en de voorbereiding ervan voor analyse. Fase 4 betreft de analyse en rapportering. Deze fase omvat de analyse van verscheidene chemische stoffen in de bemonsterde biota, vis en mosselen, alsook de rapportering van de bekomen meetresultaten naar VMM.
Interne identificatiecode: VMM/KMW/MDJ/Biota 2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90711500 Milieutoezicht voor andere activiteiten dan bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VMM/KMW/MDJ/Biota 2025 - 1
Beschrijving: zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90700000 Milieuzorgdiensten