Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72210000 Programmering van softwarepakketten, 72263000 Software-implementatiediensten
Opties:
Beschrijving van de opties: We zijn voornemens om één overeenkomst af te sluiten. De overeenkomst heeft een initiële looptijd van vijf jaar. 3RO heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder dezelfde condities vijf keer met twee jaar te verlengen. De totale looptijd kan dus maximaal vijftien jaar zijn.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland