See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aankoop en levering beroepskledij, werkkledij, veiligheidskledij en persoonlijke beschermingsmiddelen
Beschrijving: Raamovereenkomst aankoop en levering beroepskledij, werkkledij, veiligheidskledij en persoonlijke beschermingsmiddelen
Interne identificatiecode: PPP0OK-2555/4177/SO2024_2555
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Beroeps-, werk- en veiligheidskledij
Beschrijving: Beroeps-, werk- en veiligheidskledij
Interne identificatiecode: SO2024_2555 1
Aanvullende classificatie (cpv): 18200000 Bovenkleding
Perceel: LOT-0002
Titel: Persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) en gehoorbescherming op maat
Beschrijving: Persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM) en gehoorbescherming op maat
Interne identificatiecode: SO2024_2555 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 18830000 Veiligheidsschoeisel
Aanvullende classificatie (cpv): 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren, 18444000 Beschermende hoofddeksels
Perceel: LOT-0003
Titel: Kledij en PBM - Horeca-opleidingen
Beschrijving: Kledij en PBM - Horeca-opleidingen
Interne identificatiecode: SO2024_2555 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Kledij en PBM schoonmaakpersoneel
Beschrijving: Kledij en PBM schoonmaakpersoneel
Interne identificatiecode: SO2024_2555 4