2. Procedure
Procedure
Titel: DAS Inhuur
Beschrijving: Deze aanbesteding betreft het opzetten van een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) voor de inhuur van tijdelijk personeel ten behoeve van Z-CERT. Een opdracht zal in één van de onderstaande categorieën worden geplaatst: • IT, bijvoorbeeld: DevOPS engineer, systeembeheerder, data engineer, etc.; • Operationele cyber security, bijvoorbeeld: incidentresponder, thread-intelligence expert; • Management en bedrijfsvoering, bijvoorbeeld: financieel controller, (crisis)communicatie expert, HR medewerker; • Relatiebeheer, bijvoorbeeld: business consultant, projectleider. Het Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) heeft betrekking op de inhuur van tijdelijk personeel binnen diverse categorieën, zoals IT, operationele cyber security, management en bedrijfsvoering en relatiebeheer De geraamde waarde van het DAS is € 1.000.000,- ex BTW per jaar. Deze cijfers zijn indicatief, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Het aantal opdrachten en de jaarlijkse waarde kan in de loop der tijd variëren.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Deze aanbesteding betreft het opzetten van een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) voor de inhuur van tijdelijk personeel ten behoeve van Z-CERT.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: IT
Beschrijving: Deze categorie betreft de inhuur van specialisten op het gebied van IT. Het kan onder meer gaan om functies als DevOps engineers, systeembeheerders en data engineers. De inzet is gericht op het realiseren, beheren en optimaliseren van IT-systemen en infrastructuren.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Operationele cyber security
Beschrijving: In deze categorie vallen professionals die zich bezighouden met het waarborgen van de digitale veiligheid van de organisatie. Denk aan functies zoals incidentresponders en threat-intelligence experts. De inzet richt zich op het detecteren, analyseren en mitigeren van cyberdreigingen en -incidenten.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Management en bedrijfsvoering
Beschrijving: Deze categorie omvat functies die bijdragen aan de strategische en operationele aansturing van de organisatie. Dit varieert van financieel controllers en HR-medewerkers tot (crisis)communicatie expert. De inzet is gericht op ondersteuning van de interne bedrijfsvoering en beleidsontwikkeling.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Relatiebeheer
Beschrijving: Deze categorie betreft professionals die verantwoordelijk zijn voor het onderhouden van interne en externe relaties. Voorbeelden zijn business consultants en projectleiders. De inzet is gericht op afstemming, samenwerking en het realiseren van organisatie- en projectdoelen.
Interne identificatiecode: 4