See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Molenstraat
Beschrijving: Het opmaken van het ontwerp, het opmaken van een omgevingsvergunningsaanvraag, het opmaken van een uitvoeringsdossier, de aanbesteding en de controle op de uitvoering van de opdracht voor de nieuwbouw van een centrum voor collectief wonen voor mensen met ernstige gedragsstoornissen te Pamel.
Interne identificatiecode: PPP121-34/5036/ZON-2024-01
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZON-2024-01_1