Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
Opties:
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land