383491-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Rijopleidingen en Code 95
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Rijopleidingen en Code 95
Beschrijving: Inkoop van rijopleidingen en code 95 (basis en nascholing) voor Amsterdammers(vanuit directie Werk Participatie en Inkomen) en medewerkers die werkzaam zijn als (beroeps)chauffeur binnen de gemeente Amsterdam. Met de toevoeging dat er incidenteel ook behoefte is aan maatwerk, spoedopleidingen en opfris- en bijschaafcursussen. Om alle Ondernemers meer inzicht te geven in de uiteindelijke Opdracht en informatie te geven over Aanbesteden en Mercell, organiseert de Gemeente een fysieke informatiebijeenkomst op 11 maart van 10.00-12.00 uur. Inschrijvers dienen voor uiterlijk 8 maart 2024 11:00 uur via een bericht in Mercell kenbaar te maken dat zij deel willen nemen aan deze online bijeenkomst.
Interne identificatiecode: AFI-2023-0989
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten, 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80550000 Diensten voor opleiding inzake veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000