Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Overig Groningen (NL113)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Waarde