2. Procedure
Procedure
Titel: RI3D054 - Deurne, RWA-as Tweemontstraat
Beschrijving: RI3D054 - Deurne, RWA-as Tweemontstraat
Interne identificatiecode: RI3D054
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
Aanvullende classificatie (cpv): 45232411 Aanleggen van afvalwaterleidingen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RI3D054 - 1
Beschrijving: RI3D054 - Deurne, RWA-as Tweemontstraat. Wegen- en rioleringswerken omvattend in hoofdzaak: - Het opbreken van bestaande verhardingen; - Het opbreken van lijnvormige en plaatselijke elementen; - Uitvoeren van een algemeen droog grondverzet; - Opbreken van bestaande rioleringsbuizen en inspectieputten; - Het op- en afbreken van rots-, metselwerk- en betonbrokken; - Het uitvoeren van grondverbeteringen; - Het plaatsen van geotextiel; - Het aanleggen van rioleringen in betonbuizen, grèsbuizen, glasvezelversterkte polyesterhars-buizen en PP-buizen van verschillende diameter; - Het renoveren van bestaande rioleringen; - Het maken van inspectieputten met putrand en putranddeksels; - Het maken van pompputten in ter plaatse gestort beton; - Het maken van aansluitingen van straatkolken en aflopen op de riolering; - Het maken van onderfunderingen en steenslagfunderingen; - Het plaatsen van lijnvormige en plaatselijke elementen; - Het maken van nieuwe wegverhardingen, parkeerstroken, fietspaden en voetpaden in o.a. asfalt, beton, kasseien, grasbetontegels en betonstraatstenen. - Het planten en onderhouden van bomen;....
Interne identificatiecode: 1