383647-2023 - ResultaatBelgië-Brussel: Kantoorautomatiseringssoftware
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Marketing Automation Tool
Referentienummer: VSGF-2022-053-VSGF-OO (Bis)-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48920000 Kantoorautomatiseringssoftware
II.1.4.
Korte beschrijving
Onderhavige overheidsopdracht betreft een opdracht voor leveringen en heeft een tweeledig doel:
1° De bestaande Marketing Automation aanpak optimaliseren en verder uitbouwen met als doel de ROI te maximaliseren;
2° het engageren van de licentieverstrekker van een Marketing Automation ‘plug & play’ platform in het voorzien in de opstart, implementatie, onderhoud en technische ondersteuning van het platform, alsook in de strategische en inhoudelijke ondersteuning bij het opstellen en uitwerken van projecten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding