383704-2025 - Mededinging
België – Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur – Raamovereenkomst projecten ruimtelijke ordening 2025 - 2029
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst projecten ruimtelijke ordening 2025 - 2029
Beschrijving: Bornem wenst met dit raamcontract een pool van maximum 4 studiebureaus aan te stellen voor de begeleiding en uitwerking van haar ruimtelijk beleid. Het raamcontract loopt over een periode van 4 jaar, vanaf de datum van de sluiting van de raamovereenkomst, voor de jaren 2025 tot 2029.
Interne identificatiecode: PPP042-1067/5137/2025/012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/012_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79311000 Uitvoeren van studies
Aanvullende classificatie (cpv): 71400000 Dienstverlening op het gebied van stedenbouw en landschapsarchitectuur