2. Procedure
Procedure
Titel: CONTRACTWIJZIGING: Monitoring, Metingen en advies ten behoeve van de instandhouding HSL-Zuid
Beschrijving: Landelijk - Monitoring, Metingen en Advies ten behoeve van instandhouding van de onderbouw van de HSL-Zuid Zie bijgevoegde bijlage bij de publicatie.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Monitoring, Metingen en Advies ten behoeve van instandhouding onderbouw HSL-Zuid
Beschrijving: Zie titel
Interne identificatiecode: 1