2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van vacuum pompen en meetinstrumenten
Beschrijving: Levering van vacuümpompen en meetinstrumenten volgens de technische specificaties. Deze opdracht is verdeeld in 4 percelen: • Perceel 1: Ruwe pompen, externe aandrijvingen en aansluitkabels • Perceel 2: Turbomoleculaire pompen, regelaars en aansluitkabels • Perceel 3: Ionenpompen, regelaars en aansluitkabels • Perceel 4: RV-meters, HV-UHV-meters, regelaars en aansluitkabels
Interne identificatiecode: 2023-156-RB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31643100 Lineaire versnellers
Aanvullende classificatie (cpv): 42122450 Vacuümpompen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023-156-RB - 1
Beschrijving: Ruwe pompen, externe aandrijvingen en aansluitkabels
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2023-156-RB - 2
Beschrijving: Turbomoleculaire pompen, controllers en verbindingskabels
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: 2023-156-RB - 3
Beschrijving: Ionenpompen, controllers en aansluitkabels
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: 2023-156-RB - 4
Beschrijving: RV-meters, HV-UHV-meters, controllers en verbindingskabels
Interne identificatiecode: 4