2. Procedure
Procedure
Titel: Rioolreiniging en inspectie
Beschrijving: Rioolreiniging en Inspectie voor de gemeenten Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbaar Europese aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000