See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Emarket 869 - Senior Functional Analist SAP PM
Interne identificatiecode: Emarket 869 - Senior Functional Analist SAP PM
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1