2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Waterbeheer Kunstwerken
Beschrijving: De aanbestedingsprocedure betreft een opdracht voor een raamovereenkomst met als onderwerp leveringen, diensten en het uitvoeren van werken aan peil- en niet peilregulerende kunstwerken ten behoeve van het waterbeheer van HHNK, bestaande uit het adviseren, ontwerpen, leveren, onderhouden/uitbreiden van bestaande of het bouwen van nieuwe pompen, pompsystemen, vispassages, stuwen, vijzels en krooshekreinigers in het beheersgebied van HHNK tot een maximale waarde van €350.000,- excl. BTW per nadere opdracht conform de AWVODI 2018 of UAV 2012. Onder de raamovereenkomst vallen ook alle bij de uitvoering van de nadere opdrachten benodigde bouwkundige disciplines, van civieltechnische, bouwkundige, werktuigbouwkundige, elektrotechnische en/of besturingstechnische aard. De raamovereenkomst wordt met één partij aangegaan. Verwachte omzet
Interne identificatiecode: 24.0040486
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232152 Bouwen van pompstation
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Kunstwerken Waterbeheer
Beschrijving: De aanbestedingsprocedure betreft een opdracht voor een raamovereenkomst met als onderwerp leveringen, diensten en het uitvoeren van werken aan peil- en niet peilregulerende kunstwerken ten behoeve van het waterbeheer van HHNK, bestaande uit het adviseren, project coördinatie, ontwerpen, leveren, onderhouden/uitbreiden van bestaande of het bouwen van nieuwe pompen, pompsystemen, vispassages, stuwen, inlaten, vijzels en krooshekreinigers in het beheersgebied van HHNK tot een maximale waarde van €350.000,- excl. BTW per nadere opdracht conform de AWVODI 2018 of UAV 2012. Onder de raamovereenkomst vallen ook alle bij de uitvoering van de nadere opdrachten benodigde bouwkundige disciplines, van civieltechnische, bouwkundige, werktuigbouwkundige, elektrotechnische en/of besturingstechnische aard. De raamovereenkomst wordt met één partij aangegaan. De maximale waarde van de onder de raamovereenkomst af te nemen diensten over de gehele looptijd (de initiële looptijd en de optiejaren) wordt door Aanbesteder geraamd op € 4.000.000,- per jaar, dus voor de complete looptijd 2 jaar + 4x 1 jaar verlenging = € 24.000.000.
Interne identificatiecode: 1