2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding projectmanager en directievoering
Beschrijving: Deze aanbesteding betreft de selectie van een projectmanager en directievoerder voor de nieuwbouw voor de locatie Molenstraat van het Jan van Brabant College in Helmond ten behoeve van Onderwijsgroep Oost-Brabant. € 150.000,00
Interne identificatiecode: KQPN/2024/1
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71541000 Bouwprojectenbeheer
Aanvullende classificatie (cpv): 71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Projectmanager en directievoering
Beschrijving: Dit perceel betreft de selectie van een projectmanager en directievoerder voor de nieuwbouw voor de locatie Molenstraat van het Jan van Brabant College in Helmond ten behoeve van Onderwijsgroep Oost-Brabant € 150.000,00
Interne identificatiecode: 1