2. Procedure
Procedure
Titel: Wagenpark verzekering Gemeente Rijswijk
Beschrijving: Sluiten van een Overeenkomst tot het verzekeren van het wagenparkrisico tussen Aanbestedende dienst en verzekeraar(s) al dan niet via een gevolmachtigd agent. 42 voertuigen
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515000 Verzekeringen tegen schade of verlies
Aanvullende classificatie (cpv): 66516100 Aansprakelijkheidsverzekeringen voor motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Wagenparkverzekering Gemeente Rijswijk
Beschrijving: Wagenpark verzekering
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516100 Aansprakelijkheidsverzekeringen voor motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 66515000 Verzekeringen tegen schade of verlies
Opties:
Beschrijving van de opties: verlengingsopties