See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van een elektrische straatveegmachine (2m³)
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren van een nieuwe elektrische straatveegmachine (2 m³), bestemd voor het vegen van markten, pleinen, voet- en fietspaden, straatgoten, straten, parkeerplaatsen, enz.. Het betreft het laatst op de markt verschenen model, dat geschikt is om zelfstandig de verplaatsing te maken over de normale weg tussen de verschillende werklocaties.
Interne identificatiecode: AKD-2024/092
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34921100 Straatveegmachines
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AKD-2024/092 - 1
Beschrijving: Levering van een elektrische straatveegmachine (2m³)
Interne identificatiecode: 1