2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging van vrijwillige transparantie - BOA zorgverzekering
Beschrijving: Een maatwerkplatform bestaande uit een inwonersportaal en een Backoffice applicatie (BOA) voor de samenwerking tussen Zaffier en een zorgverzekeraar. een doorlopende overeenkomst geraamd op basis van 4 jaar
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72420000 Internet-ontwikkelingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Backoffice applicatie zorgverzekering
Beschrijving: zie algemene omschrijving aanbesteding
Interne identificatiecode: 1