384528-2023 - ResultaatNederland-Veldhoven: Leermiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leermiddelen PO
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
39162100 Leermiddelen
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdrachtnemer dient de scholen van RBOB de Kempen te voorzien van leermiddelen welke relevant zijn voor het primair onderwijs. Onder leermiddelen wordt verstaan:
• (digitale) methodes, licenties en leermiddelen;
• school- verbruiks- en schrijfmateriaal voor leerlingen;
• handvaardigheid materiaal;
• papier;
• spel- en ontwikkelingsmateriaal.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de afgelopen vier jaar is:
2019 € 757.000
2020 € 757.000
2021 € 949.000
2022 € 1.100.000
De (maximale) omvang van de opdracht is €3.200.000 inclusief btw over 4 jaar. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Aan dit bedrag kunnen geen rechten worden ontleend.