38464-2024 - Mededinging
Nederland – Verbouwingswerkzaamheden – 4-W-26965-23: Aanbesteding raamovereenkomst werkzaamheden tbv huisvesting bijzondere doelgroepen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 4-W-26965-23: Aanbesteding raamovereenkomst werkzaamheden tbv huisvesting bijzondere doelgroepen
Beschrijving: Aanbestedingsprocedure voor een raamcontract inzake diverse werkzaamheden t.b.v. huisvesting van Aandachtsgroepen.
Interne identificatiecode: 4-W-26965-23
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45262700 Verbouwingswerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45260000 Dakdekkers- en andere gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000