See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: QMMO24-2980 Raamovereenkomst Outplacement met aanbestedende overheden: vzw Associatie KU Leuven, STUK Kunstencentrum vzw en Flanders Make vzw
Beschrijving: QMMO24-2980 Raamovereenkomst Outplacement met aanbestedende overheden: vzw Associatie KU Leuven, STUK Kunstencentrum vzw en Flanders Make vzw
Interne identificatiecode: QMMO24-2980
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79600000 Recruteringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QMMO24-2980 - 1
Interne identificatiecode: 1