384659-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – VNG 26.082 juridisch adviseur Omgevingsplan
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VNG 26.082 juridisch adviseur Omgevingsplan
Beschrijving: ZIe bijlage voor opdrachtomschrijving. Let op: De aard en uitvoering van de opdracht maakt dat er geen sprake kan zijn van een overeenkomst van opdracht. Inschrijvingen als zelfstandige of DGA van een bv zal de VNG daarom niet in behandeling nemen. De uitvraag bedraagt 48 uur per week en kan worden ingevuld door maximaal 3 juridisch adviseurs. Op basis van de gesprekken wordt besloten door de VNG hoe de uren worden verdeeld. Minimaal 12 en maximaal 32 uur per week per juridisch adviseur.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000