Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leveren van schoolmaaltijden 2023-2027 - Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Referentienummer: 2023/006
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 55523000 Catering voor ondernemingen of instellingen, uitgezonderd transportbedrijven
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 55523100 Verstrekken van schoolmaaltijden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leveren van schoolmaaltijden 2023-2027