384804-2026 - Mededinging
België – Reinigingsdiensten – Overheidsopdracht (raamovereenkomst) voor het uitvoeren van dagelijkse en periodieke schoonmaak- en onderhoudsdiensten, incl. de reiniging van de ramen, raamkozijnen, vensterbanken en koepels voor alle instellingen van het provinciebestuur van Vlaams-Brabant
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Overheidsopdracht (raamovereenkomst) voor het uitvoeren van dagelijkse en periodieke schoonmaak- en onderhoudsdiensten, incl. de reiniging van de ramen, raamkozijnen, vensterbanken en koepels voor alle instellingen van het provinciebestuur van Vlaams-Brabant
Beschrijving: Overheidsopdracht (raamovereenkomst) voor het uitvoeren van dagelijkse en periodieke schoonmaak- en onderhoudsdiensten, incl. de reiniging van de ramen, raamkozijnen, vensterbanken en koepels voor alle instellingen van het provinciebestuur van Vlaams-Brabant
Interne identificatiecode: 2026017_R_schoonmaak_PAT
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2026017_R_schoonmaak_PAT - 1
Interne identificatiecode: 1