Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Operationeel management plattelandscoaches
Referentienummer: 18717
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79420000 Diensten op het gebied van management
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht omvat de organisatie van de inzet en begeleiding van Plattelandscoaches (erfbegeleiders/landbouwcoaches) in de provincie Utrecht onder leiding van de door Opdrachtgever aangewezen projectmanager. De werkzaamheden moeten leiden tot efficiënte en effectieve coaching in overeenstemming met de beleidsdoelen en uitgangspunten zoals omschreven in de Aanbestedingsstukken.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 75100000 Administratiediensten, 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Organisatie en begeleiding van ca. 120 coachingstrajecten per jaar en daaraan gerelateerde dienstverlening (zie Aanbestedingsleidraad).