See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop vis 2026 - 2028
Beschrijving: Aankoop vis 2026 - 2028
Interne identificatiecode: PPP0WW-782/5145/Stove2025_002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03311000 Vis
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Verse en diepvriesvis
Beschrijving: Verse en diepvriesvis
Interne identificatiecode: Stove2025_002_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Gepaneerde en gegaarde vis
Beschrijving: Gepaneerde en gegaarde vis
Interne identificatiecode: Stove2025_002 2_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Gerookte vis en vismousses
Beschrijving: Gerookte vis en vismousses
Interne identificatiecode: Stove2025_002 3_3